
Vodní skauti vysadili nový strom republiky
Vodní skauti ve spolupráci s vedením města a společnostmi Ško-energo a Compag vysadili v úterý 4. září krásnou lípu – strom republiky poblíž kruhového objezdu u náměstí Míru. Tím odstartovaly oslavy na počest 100. výročí vzniku samostatného československého státu. Akci moderoval Luboš Dvořák a na její úvod zahrál svou skladbu houslový virtuos Jaroslav Svěcený. Promluvili vedoucí oddílu vodních skautů Jaroslav Šebek a náměstek primátora Daniel Marek. Na závěr zazněla československá hymna opět v podání Jaroslava Svěceného. Převzato ODTUD











