
Boleslavští fotbalisté ztratili body při remíze s Ostravou
Boleslavského trenéra Jozefa Webera ztráta dvou bodů s Ostravou mrzela, ovšem spokojený byl s výrazně zlepšenou kvalitou herního projevu v porovnání s předchozími dvěma prohrami. Vyloučení Matějovského odmítl komentovat, podobně jako jeho ostravský protějšek Bohumil Páník nechtěl hodnotit, zda jeho mužstvu chyběl či nechyběl Baroš potrestaný za vyloučení v minulém zápase. „Byli jsme svědky zajímavého utkání, které se muselo divákům líbit,“ začal Jozef Weber hodnocení remízového zápasu. „Jsem zklamaný, protože jsme podali dobrý výkon a s výjimkou dvou standardek drželi otěže utkání. Vytvořili jsme si potom tlak a v oslabení zaslouženě vyrovnali. Dokázali jsme si, že chceme a umíme











