
Pantheři si hravě poradili s Jaroměří
Po páteční dohrávce s Orkou čekal Pantery ještě nedělní zápas s Jaroměří, kde si spravili chuť i reputaci. Od začátku utkání byli na míčku více Panteři, běhavá Jaroměř jim vyhovovala více než páteční soupeř. Už ve 3. minutě poslal domácí tým do vedení Pavel Daněk, kdy nejdříve Martin Kalous trestuhodně minul z několika centimetrů prázdnou klec, ale z posledních sil se mu ještě podařilo procpat kuličku na Daňka, který se narozdíl od něj nemýlil. Na 2:0 navyšoval z trestného střílení David Kolář – není třeba popisovat, prostě to s přehledem dal jako vždycky. Do konce třetiny dostaly oba týmy











