
Oddělení geriatrie Fakultní nemocnice Olomouc už je ve svém, zaplnilo jedno patro moderní budovy
Jako první se do nejmodernější budovy v areálu Fakultní nemocnice Olomouc, která bude pod označením Y slavnostně otevřena v úterý 4. září 2018, nastěhovali pracovníci a pacienti Oddělení geriatrie. Symbolicky tak udělali krok „z minulosti do budoucnosti“, jejich pracoviště se totiž doposud nalézalo v naopak nejstarším nemocničním objektu z konce 19. století, známém pod názvem Franz Josef. Pro olomouckou geriatrii tak končí éra poznamenaná dlouhou řadou stěhování vynucených postupnou modernizací nemocnice. Nově pracoviště sídlí v budově II. interní kliniky gastroenterologie a geriatrie s označením písmenem Y, největší stavbě v areálu FN Olomouc za posledních deset let, která jako vůbec











