Na začátku září začne v Turnově fungovat nové volnočasové centrum

(Aktualizováno před )

Nový školní rok začne otevřením volnočasového centra na „Dvojce“. Nové prostory bude využívat ZŠ Skálova, Středisko volného času Žlutá ponorka Turnov a v neposlední řadě zde získá trvalé zázemí šachový klub.

Otevření se uskuteční 3. 9. 2018 a nové zázemí střední školy v Alešově ulici (čp. 1723, zadní vchod 2. patro) bude k prohlédnutí mezi 9 a 11 hodinou. Zhlédnout můžete několik oddělení družin ZŠ Skálova a školního klubu, prostor Žluté ponorky – cvičebního sálu, výtvarné dílny ateliéru, učebnu šachového kroužku. V den otevření proběhne i doprovodný program pro děti.

Po rozšíření občanské vybavenosti volal Turnov 2 již několik let a turnovská radnice se touto problematikou zabývala v předchozím i současném volebním období. Dle demografických údajů žije v Turnově 2 přibližně 40% obyvatel, a proto se radnice snažila tuto část posílit. Rekonstrukce se dostalo ulicím, došlo k regeneracím sídlišť, vybudování hřišť či stavbě terminálu. Vybavenost nyní doplní tolik potřebné zázemí pro školáky.

Ještě před koncem roku 2018 Turnov 2 posílí také otevření pobočky Městské knihovny A. Marka.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz