Search
Close this search box.

ZŠ Salmova pořádá pro rodiče a budoucí žáky interaktivní den otevřených dveří

Stalo se již tradicí, že škola pořádá vždy o víkendu den otevřených dveří. Letos proběhne v sobotu 24. března. Učitelé školy na tento den připraví interaktivní prohlídku. Školu je možné navštívit od 9 do 12 hodin.

„Na mnoha stanovištích bude pro návštěvníky připravena nejen prohlídka prostor, ale současně ukázky činnosti v jednotlivých pracovnách. Děti si budou moci osobně vyzkoušet pokusy z přírodopisu, chemie, fyziky, splní si úkoly na překážkové dráze v tělocvičně a navštíví dvě naše počítačové učebny,“ láká k návštěvě školy zástupce ředitelky Miroslav Starý.

Dále pro návštěvníky učitelé připraví různé výtvarné techniky v pracovně výtvarné výchovy. Součástí interaktivní procházky po škole, která zabere asi 1,5 hodiny, bude i práce s interaktivní tabulí, prohlídka učebny hudební výchovy, školních družin i pozemku s učebnou v přírodě a školního hřiště.

„Návštěvníci si mohou prohlédnout i přípravnou třídu, kde se na budoucí první třídu připravují děti s odkladem školní docházky. Na jednotlivých stanovištích učitelům budou pomáhat naši žáci z druhého stupně. Prohlídka školy pak bude zakončena ve školní cvičné kuchyňce, kde bude připraveno malé občerstvení,“ dodal zástupce ředitelky školy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient