VIDEO: Závodnice v bílém minivozítku vyrazila na dálnici v protisměru, policie se ji snaží dopadnout

S žádostí o pomoc a spolupráci se obracejí na širokou veřejnost policisté z dálničního oddělení Kocourovec.

S žádostí o pomoc a spolupráci se obracejí na širokou veřejnost policisté z dálničního oddělení Kocourovec. Pátrají po vozidle a jeho řidiči či řidičce, které ve čtvrtek 1. července 2021 jelo po dálnici D 46 v protisměru

První oznámení o jízdě po dálnici v protisměru přijala tísňová linka 158 v 7:44 hodin a následovalo několik dalších. Operační středisko na místo okamžitě vyslalo dostupné hlídky. Řidiči jedoucí po D 46 ve směru od Prostějova na Olomouc vůz zaznamenali mezi sjezdem na Olšany u Prostějova a čerpací stanicí „Na Babě“.

Jeden z nich dal policistům k dispozici záznam z palubní kamery. Z něj je patrné, že se jedná o vozidlo Volkswagen Up, bílé barvy, s cizí blíže nezjištěnou registrační značkou.

Vůz sjel z dálnice ještě před příjezdem hlídek a odjel neznámo kam. Policisté proto žádají ostatní svědky této události, aby se přihlásili přímo na dálničním oddělení Kocourovec, popřípadě na lince 158. S ustanovením vozidla a jeho řidiče by mohly pomoci také další záznamy z palubních kamer projíždějících vozidel.

Video a foto: archiv PČR

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.