VIDEO: Závodnice v bílém minivozítku vyrazila na dálnici v protisměru, policie se ji snaží dopadnout

S žádostí o pomoc a spolupráci se obracejí na širokou veřejnost policisté z dálničního oddělení Kocourovec.

S žádostí o pomoc a spolupráci se obracejí na širokou veřejnost policisté z dálničního oddělení Kocourovec. Pátrají po vozidle a jeho řidiči či řidičce, které ve čtvrtek 1. července 2021 jelo po dálnici D 46 v protisměru

První oznámení o jízdě po dálnici v protisměru přijala tísňová linka 158 v 7:44 hodin a následovalo několik dalších. Operační středisko na místo okamžitě vyslalo dostupné hlídky. Řidiči jedoucí po D 46 ve směru od Prostějova na Olomouc vůz zaznamenali mezi sjezdem na Olšany u Prostějova a čerpací stanicí „Na Babě“.

Jeden z nich dal policistům k dispozici záznam z palubní kamery. Z něj je patrné, že se jedná o vozidlo Volkswagen Up, bílé barvy, s cizí blíže nezjištěnou registrační značkou.

Vůz sjel z dálnice ještě před příjezdem hlídek a odjel neznámo kam. Policisté proto žádají ostatní svědky této události, aby se přihlásili přímo na dálničním oddělení Kocourovec, popřípadě na lince 158. S ustanovením vozidla a jeho řidiče by mohly pomoci také další záznamy z palubních kamer projíždějících vozidel.

Video a foto: archiv PČR

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient