Vyzkoušejte si hravou matematiku

Den otevřených dveří aneb Nejen v neděli pro všechny Kolíňáky otevřeno se bude konat v neděli 18. března od 14 do 17 hod. v Základní škole Mnichovická. „Vyzkoušet si můžete hravou matematiku, vzkazy lásce můžete napsat během dílny čtení, vytvořit si budete moci velikonoční dekorace, vítáni jste i na anglickém představení žáků, k dobré náladě se probubnujete s drumbeny. Rádi vám ukážeme interaktivní výuku angličtiny, projdeme s vámi zápis nanečisto a mnoho dalšího. Od 15 hodin uvidíte pohádky, taneční vystoupení a další překvapení. Přijďte si prohlédnout školu, popovídat si a příjemně strávit nedělní odpoledne,“ lákají veřejnost organizátoři akce. Mimo jiné obdrží rodiče budoucích školáků informace k zápisu do prvních tříd, který proběhne 5. a 6. dubna. O den později, tedy v pondělí 19. března, mohou zájemci zavítat do vyučovacích hodin a zažít tak „Realitu všedního dne“.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak