Fotbalisté Velvar v divizní soutěži vedou

Počasí odložilo sedm z osmi zápasů 17.kola fotbalové divizní soutěže skupiny B. Přesto velvarské družstvo paradoxně zvýšilo náskok na čele tabulky již na 8 bodů. Druhé Neratovice-Byškovice v jediném hraném utkání prohrály na Meteoru Praha 1:3 a při stejném počtu utkání mají spolu s Ostrou o osm bodů méně než Velvary:

1. Velvary 39
2. Ostrá 31
3. Neratovice-Byškovice 31 bodů.

Příští utkání sehrají fotbalisté v sobotu 24.března od 10.15 hodin na hřišti FK Motorlet Praha.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak