Stavební firmy i živnostníci se stále více orientují na získávání zakázek přes internet

Dříve jste měli zakázek dostatek, ale s pandemií koronaviru přísun ustal a stále se ne a ne obnovit? Nečekejte, až vám spadnou do klína, běžte jim naproti. Doba se změnila a také ti, co dříve neměli problémy sehnat práci, o ni nyní musí bojovat. Jakým způsobem se pustit do boje?

Je to jednoduché, hledejte na internetu. Je spousta lidí, kteří shání různé výrobky a služby – jistě i ty, co poskytujete vy. Vaším úkolem je pouze takové lidi najít. Nejlépe k tomu poslouží přímo poptávkové servery. V Česku jich existuje řada, podívejme se na tři.

Zájem o stavební práce nepolevuje

Jako stavební firma máte vyhráno, zejména pokud se registrujete na stavebni-zakazky-poptavky.cz. Tento portál sdružuje stavební zakázky z celé ČR, jsou jich tam tisíce. Pandemie covidu spoustu lidí inspirovala k modernizaci bydlení a předělávání, mnozí pokračují ještě nyní, tak jim pomozte. Aktuálně tam klienti poptávají klimatizaci do bytu, výměnu střešní krytiny i realizaci vnější fasády.

Najděte zakázku přímo pro vás

Pro všechny firmy nehledě na oblast působení je určen web zakazky-poptavky.cz. Je rozdělen přehledně do kategorií, takže si vyberete, zda působíte v oblasti elektro, nábytku, potravinářství, dopravy apod. Filtrovat lze i podle lokality.

Zakázky z celé ČR

Pěkný výběr zakázek najdete i na webu ceske-zakazky.cz. Pokud se tam jako firma zaregistrujete, budou vám upozornění na nové zakázky chodit e-mailem, takže sami nemusíte nic aktivně vyhledávat. Aktuálně navíc probíhá akce na 2 měsíce členství zdarma, tak jí využijte. Za dva měsíce poznáte, zda jsou pro vás poptávkové servery nějakým přínosem. 

Rada na závěr: Kromě poptávkových serverů můžete vyzkoušet i různé facebookové skupiny. Přidejte se do skupin souvisejících s vaším oborem zájmu a aktivně sledujte dění. Nesnažte se ale promovat vlastní firmu, jestliže k tomu skupina není přímo určená. Správci skupiny by vás z ní za takové chování mohli vyloučit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient