Jaké jsou výhody lepicích pásek s potiskem?

Pro jednotlivce asi žádné, ovšem firmy by o nich rozhodně měly uvažovat. Snad všechny e-shopy používají lepicí pásky na přelepování balíků či obálek, proč tedy neinvestovat do těch s potiskem? O tak závratnou investici nejde, lepicí pásky s potiskem nejsou drahé.

Jde o maličkost, ovšem dělá rozdíl. Možná sami víte, že právě na maličkostech záleží. Ty vás dokážou odlišit od konkurence a vykouzlit zákazníkům úsměv na tváři. Využijte právě lepicí pásky s potiskem!

Pásky jako nosič informace

Obyčejné plastové či papírové lepicí pásky slouží k zajištění balíčku, případně přilepení něčeho. Pokud je však necháte potisknout, dodáte jim vlastně ještě jeden účel – informační. Potištěné lepicí pásky jsou výtečnými nosiči informací. Mohou sdělit název vaší firmy, a tím vaši značku vrýt do paměti každému, kdo s balíčkem přijde do styku, nebo třeba nést váš slogan. Uvědomte si, kolik lidí balíček po cestě uvidí. Přepravci, pošťačka, rodina či spolubydlící adresáta. Tolik lidí zvládnete oslovit pouze tím, že si pořídíte lepicí pásky s potiskem. Nejsou o tolik dražší než standardní lepicí pásky.

Dokonalá ochrana balíčku

Kdyby chtěl někdo nahlédnout do balíčku přelepeného klasickou lepicí páskou, třeba průhlednou, dost možná se mu to i povede. Pak může balíček stejnou průhlednou páskou, kterou koupí v obchodě, zase přelepit a tvářit se, že se nic nestalo. Jakmile ale vaše firma investuje do originální lepicí pásky s potiskem, všichni vynalézaví zvědavci mají utrum. Lepicí pásky s potiskem chrání zásilky před krádeží obsahu a neautorizovaným otevřením.

Kde si potištěné pásky objednat?

Potiskem lepicích pásek z PVC, papíru a polypropylenu (BOPP) se zabývá společnost Pásky, s.r.o. Vyrábí také potištěné kartony, samolepicí štítky, ohraničovací a výstražné pásky. Vše podle zadaných požadavků, domluvit lze cokoliv.

Diskuze

Scroll to Top
Web spravuje Webklient