Search
Close this search box.

Smolinští zvou na Súsedskou besedu a rozsvícení stromu

V sobotu 8. prosince se můžete zúčastnit tvořivých dílniček v dětském domově a také Súsedské besedy, při níž se budou péct vánočky. S lucerničkami pak průvodem dojdete na náves, kde se v 17 hodin rozzáří vánoční strom.
Dětský domov, ZŠ a PrŠ Valašské Klobouky a Osadní výbor ve Smolině vás srdečně zvou na tradiční Rozsvěcování vánočního stromu, které se bude konat v sobotu 8. prosince 2018.

Už od 14.30 hodin se můžete v sále dětského domova účastnit tvořivých dílniček, v nichž si vyrobíte jednoduché vánoční dekorace a ozdoby. Kromě toho si v „Súsedské besedě“ při hrnku čaje či šálku kávy popovídáte nejen se svými sousedy, ale ochutnáte i něco dobrého na zub a vánočně vás určitě naladí vystoupení dětí z našeho dětského domova, s nimiž si můžete zazpívat koledy.

Hlavním bodem programu letos bude pečení minivánoček. Přijďte tedy včas, abyste si svoji vánočku mohli odnést s sebou domů. Celý program pak vyvrcholí v 17 hodin rozsvícením vánočního stromu na smolinské návsi. Nebudou chybět ani sladké balíčky pro děti a malé občerstvení pro všechny přítomné.
Nezapomeňte si s sebou vzít lucerničky, abychom si na cestu k vánočnímu stromu mohli posvítit.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient