Search
Close this search box.

Smolinští zvou na Súsedskou besedu a rozsvícení stromu

V sobotu 8. prosince se můžete zúčastnit tvořivých dílniček v dětském domově a také Súsedské besedy, při níž se budou péct vánočky. S lucerničkami pak průvodem dojdete na náves, kde se v 17 hodin rozzáří vánoční strom.
Dětský domov, ZŠ a PrŠ Valašské Klobouky a Osadní výbor ve Smolině vás srdečně zvou na tradiční Rozsvěcování vánočního stromu, které se bude konat v sobotu 8. prosince 2018.

Už od 14.30 hodin se můžete v sále dětského domova účastnit tvořivých dílniček, v nichž si vyrobíte jednoduché vánoční dekorace a ozdoby. Kromě toho si v „Súsedské besedě“ při hrnku čaje či šálku kávy popovídáte nejen se svými sousedy, ale ochutnáte i něco dobrého na zub a vánočně vás určitě naladí vystoupení dětí z našeho dětského domova, s nimiž si můžete zazpívat koledy.

Hlavním bodem programu letos bude pečení minivánoček. Přijďte tedy včas, abyste si svoji vánočku mohli odnést s sebou domů. Celý program pak vyvrcholí v 17 hodin rozsvícením vánočního stromu na smolinské návsi. Nebudou chybět ani sladké balíčky pro děti a malé občerstvení pro všechny přítomné.
Nezapomeňte si s sebou vzít lucerničky, abychom si na cestu k vánočnímu stromu mohli posvítit.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient