Smolinští zvou na Súsedskou besedu a rozsvícení stromu

V sobotu 8. prosince se můžete zúčastnit tvořivých dílniček v dětském domově a také Súsedské besedy, při níž se budou péct vánočky. S lucerničkami pak průvodem dojdete na náves, kde se v 17 hodin rozzáří vánoční strom.
Dětský domov, ZŠ a PrŠ Valašské Klobouky a Osadní výbor ve Smolině vás srdečně zvou na tradiční Rozsvěcování vánočního stromu, které se bude konat v sobotu 8. prosince 2018.

Už od 14.30 hodin se můžete v sále dětského domova účastnit tvořivých dílniček, v nichž si vyrobíte jednoduché vánoční dekorace a ozdoby. Kromě toho si v „Súsedské besedě“ při hrnku čaje či šálku kávy popovídáte nejen se svými sousedy, ale ochutnáte i něco dobrého na zub a vánočně vás určitě naladí vystoupení dětí z našeho dětského domova, s nimiž si můžete zazpívat koledy.

Hlavním bodem programu letos bude pečení minivánoček. Přijďte tedy včas, abyste si svoji vánočku mohli odnést s sebou domů. Celý program pak vyvrcholí v 17 hodin rozsvícením vánočního stromu na smolinské návsi. Nebudou chybět ani sladké balíčky pro děti a malé občerstvení pro všechny přítomné.
Nezapomeňte si s sebou vzít lucerničky, abychom si na cestu k vánočnímu stromu mohli posvítit.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web spravuje Webklient