Search
Close this search box.

Sezóna žen je u konce

Dvěma prohrami se rozloučily florbalistky Jindřichova Hradce s končící sezónou 2017/2018 a jaký bude osud tohoto týmu v té nadcházející se uvidí v blízké budoucnosti. Pojďme ale k poslednímu turnaji sezóny v plošně úsporné hale v Hluboké nad Vltavou.

Zde se tento úzký kádr postavil suverénnímu týmu Rudých Dračic, který pouze dvakrát v soutěžním ročníku poznal chuť porážky. Po dvou třetinách byl stav pouze 0:1 v neprospěch jindřichohradeckých, což se dá označit za heroický výkon. Pak ale došly síly a celkový stav 7:0 pro soupeře byl až příliš krutý.

Ve druhém zápase s Dačicemi byl průběh podobný, kdy po slibném začátku přišly chyby, úbytek sil, a tedy výsledek 4:11 v neprospěch FK Slovan.

Ve 24 střetnutích získaly hráčky 22 bodů, což znamená předposlední 8. příčku o skóre za Jihlavou – Žďárem nad Sázavou B, sedm bodů za šestou Florbalovou Akademií ČB a 12 bodů před posledním Pískem.

Před sezónou se myšlenky pohybovaly kolem jiných příček, ale vzhledem k mládí v týmu a několikrát zmiňovanému malému počtu hráček trenér Janda složil hráčkám poklonu a poděkoval za odvedené výkony. Také oznámil dočasné přerušení své trenérské kariéry, kdy se chce věnovat rodině a tým žen tak hledá nového trenéra/trenérku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient