Na radnici proběhlo ocenění sportovců roku

Ve středu dne 7. března 2018 proběhlo na klatovské radnici jako tradičně vyhodnocení „Sportovce roku Města Klatov“ za rok 2017. Ve svých kategoriích byli za HC Klatovy ocenění Matyáš Žák za 1. a 2. třídu. Matyáš je všestranný malý hokejista, i když nejvýrazněji se projevuje na pozici brankáře. I přes nízký věk je to zarputilý bojovník , který hokej miluje a roste v něm velký srdcař. Dále byl oceněn David Koranda za starší dorostence. David dloudobě patří k oporám týmu ročníků 1999 a 2000. Svými morálními a osobnostními vlastnostmi a přístupem k tréninku i k zápasům dokáže strhnout mužstvo k dobrým výkonům. Dalším oceněným je Radek Krs v kategorii trenér roku. Radek se dlouhodobě výrazně podílí na výchově hokejové mládeže a na postu trenéra prošly jeho vedením všechny kategorie. Je hráčům vzorem, oporou ale také starším kamarádem. Všem oceněným vedení HC Klatovy blahopřeje a děkuje za odvedenou práci za rok 2017.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak