JSDH Neratovice pořídili nové dýchací přístroje

Dne 26. 2. 2018 byly předány JSDH Neratovice 3 ks dýchacích přístrojů PLUTO 300 Comfort, které se skládají ze:

– základního tělesa přístroje,

– masky s plicní automatikou Spiromatic, adaptéru Gallet,

– kompozitního zásobníku,

– obalu pro kompozitní zásobník a brašny na masku.

od dodavatele MEVA, a. s., Roudnice nad Labem v ceně 44.165 Kč za kus.
Na jejich pořízení byl využit příspěvek z „HASIČSKÉHO FONDU NADACE AGROFERT“ ve výši 100.000 Kč. Tímto krokem dojde k náhradě starších dýchacích přístrojů SATURN z roku 1998, které jsou těsně před ukončením životnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.