JSDH Neratovice pořídili nové dýchací přístroje

Dne 26. 2. 2018 byly předány JSDH Neratovice 3 ks dýchacích přístrojů PLUTO 300 Comfort, které se skládají ze:

– základního tělesa přístroje,

– masky s plicní automatikou Spiromatic, adaptéru Gallet,

– kompozitního zásobníku,

– obalu pro kompozitní zásobník a brašny na masku.

od dodavatele MEVA, a. s., Roudnice nad Labem v ceně 44.165 Kč za kus.
Na jejich pořízení byl využit příspěvek z „HASIČSKÉHO FONDU NADACE AGROFERT“ ve výši 100.000 Kč. Tímto krokem dojde k náhradě starších dýchacích přístrojů SATURN z roku 1998, které jsou těsně před ukončením životnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak