Futsalisté sparty mají nového sponzora

Pozorní diváci si mohli v posledním zápase čtvrtfinálové série všimnout jedné novinky na sparťanských dresech, a to nového loga na jejich přední straně. Spartě se totiž podařilo navázat spolupráci se společností Bitters®, která se stala hlavním partnerem klubu pro play off.

Společnost Bitters® vyvinula unikátní energetickou žvýkačku, do jejíhož středu dostala čistý kofein v podobě prášku. Ten se po rozkousnutí žvýkačky rozpustí v ústech a díky žlázám pod jazykem okamžitě vstřebá do krve. Účinek se tak dostavuje již do pěti minut.

„Jsme si jisti, že vyrábíme výjimečný produkt pro výjimečné osobnosti. Bitters® nejsou pro ty, kdo se spokojí s průměrností. Ani pro ty, kdo věří, že život je jen sladkej. Bitters® jsou pro ty, kdo chtějí vítězit. Pro ty, komu zbývá posledních pár metrů do cíle. Pár minut k vítězství,“ uvádí společnost na svých webových stránkách.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.