Děčínské Medvědy čeká důležitý zápas

Třetí zápas série mezi Děčínem a Havlíčkovým Brodem se odehraje tuto neděli v havlíčkobrodské kotlině. A půjde opravdu o hodně.

Hokejisté Děčína totiž mají před sebou nelehký úkol. Aby odvrátili hrozbu konce sezóny, musí dnes bezpodmínečně jakkoli zvítězit, aby si vynutili ještě jeden domácí zápas a pokračování celé série. Ovšem z havlíčkobrodské Kotliny se výhry vozí jen těžko. I první duel série skončil jasným vítězstvím Bruslařů, kteří Děčín porazili 5:1. V pátek v Děčíně to po první třetině vypadalo podobně. Havlíčkobrodští vedli 2:0 a s Děčínem to moc dobře nevypadalo. Ale ten se nakonec vzchopil a třemi přesnými trefami v prostřední části hry se zrodil parádní obrat a Medvědi šli do vedení 3:2. Hosté však dokázali v poslední minutě vyrovnat a ve třetím dějství pak strhli vedení znovu na svou stranu a nakonec vyhráli 5:3.

Oba týmy tak mají o velkou motivaci postaráno. Děčín chce sérii vrátit do svého teritoria, domácí naopak na sever Čech už cestovat nechtějí a pokusí se znovu svého soupeře porazit. V tomto případě by slavili postup do semifinále play-off a byli by tak už jen krok od kvalifikace o postup do WSM ligy a hokejistům Děčína by sknončila sezóně. Duel tak nabídne velmi zajímavou podívanou.

Utkání v havlíčkobrodské Kotlině začíná v neděli 18. 3. 2018 v 17. hodin.

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového