
Výstavu českých a bavorských zahrádkářů v Plzeňském kraji navštívilo tisíce lidí
Již 6. ročník Výstavy českých a bavorských zahrádkářů v Plzeňském kraji proběhl v KD Šeříková v Plzni. Během dvou výstavních dnů navštívilo akci více než 5 000 zájemců o pěstitelství a nákup regionálních produktů. Kromě zahrádkářů z Plzeňského kraje, kteří nabízeli květiny, papričky mnoha odrůd, jablka, hrušky i dýně a brambory, se zúčastnili také zástupci z Chamu. Na slavnostním zahájení zastupovala Zemský okres Cham Renáta Mühlbauer, Plzeňský kraj pak radní pro oblast životního prostředí a zemědělství Radka Trylčová, výstavu si první den prohlédla také náměstkyně hejtmana pro oblast školství a cestovního ruchu Ivana Bartošová. Zúčastnil se také předseda Českého











