Zlínské hokejisty čeká po náročné přípravě zasloužená dovolená

Zlínští hokejisté si mohou odychnout, suchá letní příprava je za nimi. Nyní nastoupí na třítýdenní dovolenou, poté už se budou připravovat na ledě. „Celkově jsme s přípravou spokojení, pár drobností se vždy najde. Nejednalo se o nic vážného, co by zabránilo naplnit suchou přípravu v celém rozsahu,“ řekl Robert Svoboda, hlavní trenér Berani Zlín.

Během fyzické přípravy se do týmu zapojil i nový spoluhráč. Z Chomutova přišel Michal Poletín. „Michal je hokejista, se kterým počítáme do klíčové pozice pro tým. Má výborné fyzické parametry, prosadí se před bránou a je velmi dobrý střelec,” podotýká zlínský trenér.

Zlín se ještě pokusí získat další kvalitní posilu do ofenzívy. Naopak s obrannými řadami jsou Berani, jak se říká tomuto týmu, spokojeni.

Naopak už v kádru nejsou obránci Martin Padrnos a Oldřich Horák. První odchází na hostování do Přerova, Horák do Poruby.

V rámci suché přípravy se hráči Zlína zaměřili hodně i na střelbu, která je v loňském roce trápila. “„Na tuhle dovednost jsme se důkladně zaměřili, je potřeba ji stále zdokonalovat podobně jako buly, což je dlouhodobě naše slabina. Pořád se bavíme, že nám nejde koncovka a zakončení,” dodává Svoboda.

Až se zlínští hokejisté vrátí z dovolené, čeká je do začátku extraligy osm naplánovaných přípravných zápasů. V prvním se 9. srpna střetnou na vlastním ledě s Jihlavou.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz