Zlínské hokejisty čeká po náročné přípravě zasloužená dovolená

(Aktualizováno před )

Zlínští hokejisté si mohou odychnout, suchá letní příprava je za nimi. Nyní nastoupí na třítýdenní dovolenou, poté už se budou připravovat na ledě. „Celkově jsme s přípravou spokojení, pár drobností se vždy najde. Nejednalo se o nic vážného, co by zabránilo naplnit suchou přípravu v celém rozsahu,“ řekl Robert Svoboda, hlavní trenér Berani Zlín.

Během fyzické přípravy se do týmu zapojil i nový spoluhráč. Z Chomutova přišel Michal Poletín. „Michal je hokejista, se kterým počítáme do klíčové pozice pro tým. Má výborné fyzické parametry, prosadí se před bránou a je velmi dobrý střelec,” podotýká zlínský trenér.

Zlín se ještě pokusí získat další kvalitní posilu do ofenzívy. Naopak s obrannými řadami jsou Berani, jak se říká tomuto týmu, spokojeni.

Naopak už v kádru nejsou obránci Martin Padrnos a Oldřich Horák. První odchází na hostování do Přerova, Horák do Poruby.

V rámci suché přípravy se hráči Zlína zaměřili hodně i na střelbu, která je v loňském roce trápila. “„Na tuhle dovednost jsme se důkladně zaměřili, je potřeba ji stále zdokonalovat podobně jako buly, což je dlouhodobě naše slabina. Pořád se bavíme, že nám nejde koncovka a zakončení,” dodává Svoboda.

Až se zlínští hokejisté vrátí z dovolené, čeká je do začátku extraligy osm naplánovaných přípravných zápasů. V prvním se 9. srpna střetnou na vlastním ledě s Jihlavou.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz