Search
Close this search box.

Vstupenky na Ševcovský ples koupíte od úterka

Premiérový ročník Ševcovského plesu pod patronací hokejového klubu PSG Berani Zlín se uskuteční v sobotu 9. února 2019 v Kongresovém centru ve Zlíně. Pokud ještě nemáte dárek pro své nejbližší, máte v předvánočním čase ideální příležitost k pořízení vstupenky na tento nezapomenutelný večer. Od úterý 18. prosince začíná oficiální prodej vstupenek na tuto výjimečnou akci a jejich zakoupením získáte ideální dárek pro všechny fanoušky zlínského hokeje pod vánoční stromeček!

Druhou únorovou sobotu v roce 2019 máte jedinečnou možnost setkat se se svými hokejovými oblíbenci v tváří tvář v netradičním prostředí. Na Ševcovském plese se představí kompletní extraligový tým PSG Berani Zlín. V bohatém programu vystoupí známý český stand-up komika Radek Petráš, o hudbu k poslechu a tanci se postará skupina Fantasy Music, skvělí DJs v Malém sálu, těšit se můžete na skvělé taneční vystoupení, dále na barmanskou show profesionálů v podání Barmani Zlín nebo na půlnoční překvapení. Po omezenou dobu plesu bude návštěvníkům k dispozici pivo zdarma! Svým hlasem možná právě vy rozhodnete o držiteli titulu Sympaťák plesu z řad hokejistů. Domů si můžete odnést řadu hokejových i nehokejových cen z řady plesových soutěží nebo snímek z fotokoutku se zábavnými rekvizitami. Celým večerem provede moderátor Pavel Vacek.

Ceny vstupenek jsou k dispozici 400 Kč sezení velký sál a 350 Kč volné sezení malý sál. Prodej začíná v úterý 18. prosince na těchto místech: oficiální fanshop PSG Berani Zlín a na Zimním stadionu Luďka Čajky při domácích extraligových zápasech A týmu Beranů. Zahájen bude i on-line prodej, kde budou k dispozici pouze vstupenky na volné sezení v malém sále. Od ledna bude možné vstupenky zakoupit rovněž v centru města u partnera plesu svatebního salonu Anastasia wedding.

Prodejní místa:
Oficiální fanshop PSG Berani Zlín
Pondělí – pátek: 9 – 12 hodin, 14 – 17 hodin (v den zápasu extraligy otevřeno jen do 16 hodin). Sobota: 9 – 12 hodin.

Zimní stadion Luďka Čajky
Vždy při domácích zápasech extraligového A mužstva PSG Berani Zlín.

On-line prodej na stránkách www.sevcovskyples.cz

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient