Vstupenky na Ševcovský ples koupíte od úterka

Premiérový ročník Ševcovského plesu pod patronací hokejového klubu PSG Berani Zlín se uskuteční v sobotu 9. února 2019 v Kongresovém centru ve Zlíně. Pokud ještě nemáte dárek pro své nejbližší, máte v předvánočním čase ideální příležitost k pořízení vstupenky na tento nezapomenutelný večer. Od úterý 18. prosince začíná oficiální prodej vstupenek na tuto výjimečnou akci a jejich zakoupením získáte ideální dárek pro všechny fanoušky zlínského hokeje pod vánoční stromeček!

Druhou únorovou sobotu v roce 2019 máte jedinečnou možnost setkat se se svými hokejovými oblíbenci v tváří tvář v netradičním prostředí. Na Ševcovském plese se představí kompletní extraligový tým PSG Berani Zlín. V bohatém programu vystoupí známý český stand-up komika Radek Petráš, o hudbu k poslechu a tanci se postará skupina Fantasy Music, skvělí DJs v Malém sálu, těšit se můžete na skvělé taneční vystoupení, dále na barmanskou show profesionálů v podání Barmani Zlín nebo na půlnoční překvapení. Po omezenou dobu plesu bude návštěvníkům k dispozici pivo zdarma! Svým hlasem možná právě vy rozhodnete o držiteli titulu Sympaťák plesu z řad hokejistů. Domů si můžete odnést řadu hokejových i nehokejových cen z řady plesových soutěží nebo snímek z fotokoutku se zábavnými rekvizitami. Celým večerem provede moderátor Pavel Vacek.

Ceny vstupenek jsou k dispozici 400 Kč sezení velký sál a 350 Kč volné sezení malý sál. Prodej začíná v úterý 18. prosince na těchto místech: oficiální fanshop PSG Berani Zlín a na Zimním stadionu Luďka Čajky při domácích extraligových zápasech A týmu Beranů. Zahájen bude i on-line prodej, kde budou k dispozici pouze vstupenky na volné sezení v malém sále. Od ledna bude možné vstupenky zakoupit rovněž v centru města u partnera plesu svatebního salonu Anastasia wedding.

Prodejní místa:
Oficiální fanshop PSG Berani Zlín
Pondělí – pátek: 9 – 12 hodin, 14 – 17 hodin (v den zápasu extraligy otevřeno jen do 16 hodin). Sobota: 9 – 12 hodin.

Zimní stadion Luďka Čajky
Vždy při domácích zápasech extraligového A mužstva PSG Berani Zlín.

On-line prodej na stránkách www.sevcovskyples.cz

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak