Search
Close this search box.

Královodvorští florbalisté uspořádají Vánoční den s florbalem

Florbalové soutěže v Česku měly v prvním prosincovém týdnu přestávku. Veškerou pozornost příznivců děrovaného míčku poutalo 12. mistrovství světa. Stejně jako minule vyhráli Finové a na Čechy zase zbyla bramborová medaile. Rozebírat se to bude ještě dlouho.

Chtělo by se tedy citovat slova klasika: „slavnost končí a začíná všední den“. Pro florbalisty Králova Dvora to ale úplně neplatí. Chystají totiž už čtvrté Vánoční utkání. Jde o celodenní akci, věnovanou florbalu. Letos proběhne v sobotu 22. prosince v kontextu zápasu 14. kola národní ligy proti pražským Wzards.

Předseda T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Milan Karšňák říká, že tuto akci mívá na paměti už před začátkem sezóny a při losování rozpisu soutěžních kol hlídá termín posledního zápasu na konci roku tak, aby se hrálo v domácí hale.

Za čtyři roky už klub s pořádáním Vánočního utkání načerpal značné zkušenosti. „Program se snažíme každým rokem zlepšovat, ale základní myšlenka a hlavní body zůstávají stejné. Ve smyslu poděkování našim členům, rodičům mladých hráčů, partnerům oddílu a také samozřejmě fanouškům za celoroční podporu. Letos navíc přinášíme pro širší veřejnost z Králova Dvora možnost přijít už dopoledne se svými dětmi do naší haly a florbal si vyzkoušet, zasoutěžit si a odnést si malý dárek. Bezprostředně po mistrovství světa očekávám o náš sport zvýšený zájem,“ doplňuje Milan Karšňák.

Některé body programu už jsou v propagačních materiálech prozrazeny, přesto letos čeká na návštěvníky akce řada překvapení. „Letos začaly přípravy daleko dříve i vzhledem ke zmíněnému dopolednímu programu. Za sebe mohu doporučit divákům dorazit na zápas už dříve, jelikož s bratry Pokornými máme připravené velké a bláznivé překvapení. Kromě toho bude veliká tombola, svařák, cukroví, placky – prostě „klasika“ a kluci určitě nechají na hřišti vše, abychom rok 2018 zakončili dobrým výsledkem,“ zve předseda T.B.C.

Letos startuje i nová tradice – slavnostní předání šeku místnímu sdružení Zvonek, jež králodvorští florbalisté podporují finančním příspěvkem za každý vstřelený gól. To už bude od nynějška pevnou součástí programu Vánočního utkání.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient