Search
Close this search box.

Vánoce 2023: Tipy na knižní dárky – nakupujte přímo u vydavatelů

Vánoční čas je příležitostí pro radost a pohodu, a co by mohlo být lepším dárkem než kniha? Kniha není jen obyčejný předmět; je to brána do jiných světů, zdroj inspirace a poznání. V této souvislosti je zajímavé se podívat na nabídku nakladatelství Epocha, které již od roku 2002 poskytuje čtenářům široký výběr literárních děl.

Epocha, která navázala na činnost původního stejnojmenného subjektu z roku 1996, si získala věhlas především díky svému zaměření na historickou literaturu. Jejich edice „Polozapomenuté války“ nabízí fascinující pohledy na historii skrze vojenské, politické a společenské události, doplněné o fotky, mapy a chronologie.

Však nakladatelství Epocha není jen o historii. Jejich ediční záběr se rozrostl i do dalších žánrů. Například edice „Magnetka“ pokračuje v tradici literatury faktu, zatímco novější edice „Fantastická Epocha“ a „Pevnost“ přinášejí čtenářům výběr z nejlepších sci-fi, fantasy a hororových titulů od domácích i zahraničních autorů.

Kromě těchto žánrů nabízí Epocha i široký výběr dalších témat, od kulturně-historických přes memoáry až po odbornou literaturu a beletrii. Zajímavým příspěvkem je také systematické vydávání díla Jiřího Wintera – Neprakty, což zahrnuje například edice „Z archivů krále humoru“ a „Neprakta do kapsy“.

Pokud hledáte vhodný vánoční dárek, nabízí se několik bestsellerů z nakladatelství Epocha, které by mohly udělat radost. Mezi ně patří například „Na konci vesmíru“, „Likvidátor“, „Slovenský nářez“, „Bratrstvo krve“, „Azhareida“ a „Mirzova vize“. Tyto knihy jsou dostupné jak v tištěné, tak v elektronické formě a nabízejí širokou škálu žánrů, od historických románů po sci-fi a fantasy.

Koupě knihy přímo od nakladatelství jako je Epocha může přinést několik výhod. Často jsou ceny příznivější než v knihkupectvích, a navíc je zajištěna okamžitá dostupnost titulů. Také je to způsob, jak podpořit lokální nakladatele a autory.

Ano, kniha jako vánoční dárek je vynikajícím způsobem, jak přinést radost a obohatit svět obdarovaného a nakladatelství Epocha s širokým spektrem nabízených titulů je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí darovat něco výjimečného a smysluplného.

Pokud hledáte tipy na konkrétní knihy, které by mohly být skvělými vánočními dárky, nabídka nakladatelství Epocha je skutečně bohatá. Zde je několik zajímavých titulů, které by mohly oslovit různé typy čtenářů:

1. Magická Swingers Party – Tento titul je nabízen jako souborné vydání bestsellerové série a slibuje kombinaci magie a dobrodružství. Ideální pro čtenáře, kteří mají rádi fantazii spojenou s moderními tématy.

2. Krev pro Divoženku od Kristýny Sněgoňové – Tento noirový román je pokračováním úspěšného titulu Krev pro Rusalku a je ideální pro milovníky tajemna a temnějších příběhů.

3. Prázdnota od Michaely Merglové – Nyní dostupná i jako audiokniha, tato sci-fi nabídka je vhodná pro ty, kdo mají rádi napínavé příběhy odehrávající se v dystopických světech.

4. Na konci Vesmíru – Devátý díl série Legie je pro fanoušky sci-fi literatury. Příběh posádky Kraksny, která se dostává do dosud neprobádaných končin vesmíru, nabízí vzrušující četbu. Za sérii stojí autorský pár Kristýna Sniegoňpvá a nejprodávanější česká fantasy autor František Kotleta aka Leoš Kyša.

5. Zlatý klíč k Peklu od Josefa Douchy – Tento kriminální román od legendy žánru je plný vzestupů a pádů, ideální pro milovníky napínavých detektivek.

6. Temné Radosti Predátorů od Viktora Šulce – Pentalogie, která uzavírá sérii Panoptikum sexuálních vražd, je pro ty, kteří mají rádi temné příběhy plné napětí.

7. Spisovatel od Lucie Salové – Tento román, který zkoumá osudové setkání ve víru rukopisů, je zajímavým čtením pro milovníky literatury a psaní.

Kromě těchto titulů nabízí nakladatelství Epocha také balíčky a souborná vydání, která jsou ideální pro sběratele nebo pro ty, kdo chtějí prozkoumat celou sérii od určitého autora. S výhodou předobjednávek a akčních cen je nákup od Epocha vhodným způsobem, jak získat kvalitní literaturu za příznivou cenu.

Věřím, že tato doporučení pomohou najít ten pravý vánoční dárek pro každého milovníka knih.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient