Search
Close this search box.

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické umění spojující tradiční hodnotu zlata s nejnovějšími zabezpečovacími technologiemi. Význačným rysem těchto slitků je hologram, který je ražený přímo do kovu na zadní straně slitku. Tato inovace činí každý slitek jedinečným a prakticky nemožným k padělání.

Investiční zlato s hologramem

Holografická technika, známá jako Kinebar®, je chráněná obchodní známka společnosti UBS (Union Bank of Switzerland). Použití kinegramu, difrakčního bezpečnostního prvku, je revolučním krokem v oblasti zabezpečení cenných kovů. Stejná technologie se používá i pro zabezpečení bankovek a cestovních pasů, což svědčí o její vysoké spolehlivosti a bezpečnosti. Kinegram, odvozený od řeckých slov pro „pohyb“ a „psané“, vytváří na slitku dynamický obraz, který mění svůj obrys a barvu při pohybu.

Zajímavostí je, že přední strana těchto slitků zůstává standardní, identická s běžnými zlatými cihlami. Co ale dělá tyto slitky s hologramem tak atraktivními, je fakt, že jejich cena není výrazně vyšší než cena standardních zlatých slitků. To umožňuje investorům získat vyšší úroveň bezpečnosti a originality bez nutnosti platit přemrštěné sumy.

V České republice a na Slovensku jsou tyto slitky distribuovány společností Zlatovna, což umožňuje snadný přístup k těmto inovativním investičním příležitostem i místním investorům. Jejich výjimečnost spočívá v kombinaci tradice a moderní technologie, což je trend, který nabírá na popularitě v mnoha odvětvích, od finančních služeb až po osobní bezpečnost.

Často kladené otázky (FAQ):

 • Co dělá švýcarské zlaté slitky s hologramem jedinečnými?
  Hologram ražený přímo do kovu, který je téměř nemožné padělat.
 • Jaká technologie je použita pro vytvoření hologramu?
  Používá se technika Kinebar®, která je chráněná obchodní známkou společnosti UBS.
 • Je tato technologie používána i v jiných oblastech?
  Ano, stejná technologie se používá pro zabezpečení bankovek a cestovních pasů.
 • Jak se liší cena těchto slitků od běžných zlatých slitků?
  Cena slitků s hologramem není výrazně vyšší než cena standardních zlatých slitků.
 • Kde lze v České republice a na Slovensku tyto slitky zakoupit?
  Slitky distribuuje společnost Zlatovna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient