Search
Close this search box.

V Liberci už Velikonoce začaly

Právě dnes, 23. března, začínají Liberecké Velikonoce 2018. Na náměstí před radnicí jsou připraveny stánky velikonoční tržnice.

„Tržnice nabízí tradiční sortiment jarního a velikonočního zboží a řemeslných výrobků, které se snaží co nejvíce vyhnout běžné komerci. Nedílnou součástí bude i báječný doprovodný program písniček, pohádek a tanečních vystoupení, který z větší části předvedou děti z libereckých mateřských a základních škol. Je to takové milé Liberec Liberci,“ říká náměstek primátora pro školství, sociální věci a kulturu Ivan Langr.

Každý den se na pódiu v rámci tržnice koná zajímavý program. Trhy potrvají do neděle 1. dubna 2018. Současně je ve dvou patrech historické radnice k vidění výstava 32 libereckých mateřských škol.

„Je to už 19. ročník tradiční výstavy Velikonoce očima dětí. Ukázka nápadů, fantazie a tvořivosti dětí mateřských škol je k vidění od 23. března do 5. dubna v prostorách prvního a druhého patra budovy historické radnice, vždy po běžnou provozní dobu,“ zve primátor Liberce Tibor Batthyány.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient