Charitativní akce „Přes bariéry s policií“ proběhne v Kolíně

Charitativně-náborovou akci pod názvem „Přes bariéry s policií“ uspořádá ve středu 25. dubna od 9 hodin na atletickém stadionu v Kolíně středočeská Policie ČR ve spolupráci s nadací Konto Bariéry, generálním partnerem je Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra s spolkem Bezpečná společnost. Základní ideou je to, že si lidé mohou vyzkoušet fyzické testy, kterými musí projít zájemci o práci u Policie ČR a výtěžek z akce poputuje na pomoc konkrétní zdravotně postižené osobě.

„Kdokoliv z Vás bude mít možnost si vyzkoušet pod vedením instruktorů Krajského ředitelství Policie Středočeského kraje testy fyzické způsobilosti, které jsou nezbytné k přijetí do služebního poměru k Policii ČR. Každý úspěšný přispěje prostřednictvím sponzorů a dárců finanční částkou na podporu konkrétní handicapované osoby z Vašeho regionu. Současně s tím dostanete potvrzení o úspěšném absolvování testu fyzické způsobilosti a zároveň obdrží poukázku v hodnotě 150.000,- Kč, která bude splatná v průběhu služebního poměru. V rámci všech akcí PŘES BARIÉRY S POLICIÍ budou na všech sportovištích připraveny certifikované pokladničky Konta Bariéry, do kterých mohou přispět všichni dárci,“ uvedl ředitel středočeské Policie ČR Václav Kučera.

A komu bude věnován výtěžek z kolínské akce? „Snahou je získat co nejvyšší finanční obnos pro pana Miroslava, kterému zákeřná nemoc postihla celý pohybový aparát. Jeho dosavadní vozík je už přes dva roky za hranicí životnosti, nový od pojišťovny bohužel nedostane. Pomáhat je tak snadné, stačí když přijdete a zacvičíte si s námi. Na všechny návštěvníky čeká bohatý doprovodný program,“ uvádí se v tiskové zprávě Územního odboru Kolín Policie ČR.

Mimo Kolína se akce bude konat ještě v Benešově, Kladně, Mladé Boleslavi a Příbrami. Kdo se bude chtít aktivně zúčastnit, ať si doma nezapomene sportovní oblečení a obuv.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak