Search
Close this search box.

Charitativní akce „Přes bariéry s policií“ proběhne v Kolíně

Charitativně-náborovou akci pod názvem „Přes bariéry s policií“ uspořádá ve středu 25. dubna od 9 hodin na atletickém stadionu v Kolíně středočeská Policie ČR ve spolupráci s nadací Konto Bariéry, generálním partnerem je Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra s spolkem Bezpečná společnost. Základní ideou je to, že si lidé mohou vyzkoušet fyzické testy, kterými musí projít zájemci o práci u Policie ČR a výtěžek z akce poputuje na pomoc konkrétní zdravotně postižené osobě.

„Kdokoliv z Vás bude mít možnost si vyzkoušet pod vedením instruktorů Krajského ředitelství Policie Středočeského kraje testy fyzické způsobilosti, které jsou nezbytné k přijetí do služebního poměru k Policii ČR. Každý úspěšný přispěje prostřednictvím sponzorů a dárců finanční částkou na podporu konkrétní handicapované osoby z Vašeho regionu. Současně s tím dostanete potvrzení o úspěšném absolvování testu fyzické způsobilosti a zároveň obdrží poukázku v hodnotě 150.000,- Kč, která bude splatná v průběhu služebního poměru. V rámci všech akcí PŘES BARIÉRY S POLICIÍ budou na všech sportovištích připraveny certifikované pokladničky Konta Bariéry, do kterých mohou přispět všichni dárci,“ uvedl ředitel středočeské Policie ČR Václav Kučera.

A komu bude věnován výtěžek z kolínské akce? „Snahou je získat co nejvyšší finanční obnos pro pana Miroslava, kterému zákeřná nemoc postihla celý pohybový aparát. Jeho dosavadní vozík je už přes dva roky za hranicí životnosti, nový od pojišťovny bohužel nedostane. Pomáhat je tak snadné, stačí když přijdete a zacvičíte si s námi. Na všechny návštěvníky čeká bohatý doprovodný program,“ uvádí se v tiskové zprávě Územního odboru Kolín Policie ČR.

Mimo Kolína se akce bude konat ještě v Benešově, Kladně, Mladé Boleslavi a Příbrami. Kdo se bude chtít aktivně zúčastnit, ať si doma nezapomene sportovní oblečení a obuv.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient