Search
Close this search box.

Šternberk investuje do oprav komunikací

Opravy komunikací v ulicích Nová a Balcárkova, které navázaly již provedené opravy ulic Vinohradské, Jílové, Studniční a Loutockého, byly v prvních zářijových dnech dokončeny. Zhotovitelem stavebních úprav byla firma Stavební mechanizace Lhotský ze Šternberka, která termín dokončení stavby zvládla více než tři týdny před původně plánovaným termínem. Komunikace mají nový asfaltový povrch, chodníky jsou provedeny z betonové zámkové dlažby o rozměru 20x10x6 cm, ve vjezdech 20x10x8cm, přičemž šířkové poměry zůstaly zachovány. V těchto ulicích také došlo ke změně v dopravním režimu, a to pro zefektivnění provozu, kdy je nově umožněno parkování v podélném stání. Provedené opravy ulic Nová a Balcárkova uzavírají kompletní úpravy komunikací v celé lokalitě.

Také opravy křižovatek Palackého-Jiráskova a Puškinova-Svatoplukova ve Šternberku, které byly zahájeny 15. srpna, byly dokončeny v předstihu. Došlo na nich k odfrézování stávajících vrstev asfaltového krytu, úpravě přídlažeb ze žulové kostky a stávajících poklopů kanalizace a vodovodu a byl položen nový asfaltový povrch komunikace. Zhotovitelem stavby byla KARETA s. r. o., cena díla je 455.696 korun bez DPH.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient