Sport Park Liberec hostí tento víkend Kryštof kemp. Dávejte pozor na omezení v dopravě a parkování

V sobotu 18. srpna hostí areál Sport Parku Liberec oblíbený Kryštof kemp s očekávanou návštěvou několika tisíc fanoušků populární skupiny. Pro bezprostřední okolí areálu to bude znamenat jistá omezení v dopravě a při parkování. Libereckým návštěvníků doporučují pořadatelé využít linek MHD, případně přijít k areálu pěšky. Pokud míříte do Sport Parku autem, věnujte zvýšenou pozornost následujícím řádkům.

Příjezd návštěvníků a s ním spojené komplikace začnou již v pátek 17. 8. v odpoledních hodinách. Po celý víkend očekávejte především zhuštění provozu, jež může znamenat i nedostatek parkovacích míst, na která jsou návštěvníci Sport Parku Liberec běžně zvyklí.

V den konání akce, v sobotu 18. 8. bude vyhlášen zákaz zastavení v části Jeronýmovy ulice přilehlé k atletickému stadionu, kde bude umístěn jeden z vchodů do areálu Kryštof kempu. Druhý vchod najdou návštěvníci v Máchově ulici, která bude pro potřeby produkce akce uzavřena od pátku do neděle včetně přilehlých parkovacích ploch. Od pátečního poledne a po celou sobotu bude stání na centrálním parkovišti u Home Credit Areny zpoplatněno.

Správce areálu Sport Parku Liberec a pořadatelé Kryštof kempu tímto všem, kterých se tato omezení dotknou, děkují za pochopení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.