Na závěr ZUBR Cupu Dukla porazila Nové Zámky

Dukla vstoupila do svého posledního vystoupení na ZUBR Cupu lépe než její slovenský soupeř a v páté minutě se poprvé v červenožlutém dresu prosadil Matěj Pekr. Krátce před polovinou úvodního dějství vedla Jihlava už o dvě branky, když přesilovku využil David Čermák. Na další gól se čekalo dvacet minut a byly to Nové Zámky, kdo se radoval. Ve 44. minutě ale vrátil Dukle dvoubrankový náskok Matěj Pekr. Jeho trefa byla nakonec vítězná, jelikož tým Ladislava Lubiny už pouze snížil na konečných 3:2 pro Jihlavu.

HC Nové Zámky – HC Dukla Jihlava 2:3

Branky a nahrávky: 29. Videlka (Rogoň), 54. H. Ručkay (Hruška) – 5. Pekr (Skořepa), 9. Čermák (Štebih, Osmík), 44. Pekr (Štebih, Anděl). Rozhodčí: Kašík, Obadal – Lukš, Novotný. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3.
HC NOVÉ ZÁMKY: Tsaregorodtsev – Juraško, Andersons, Zaťko, Hain, Novák, Ordzovenský, Hatala, König – Pospíšil, Hruška, H. Ručkay – Štrauch, A. Zbořil, Jurík – Bajtek, Videlka, Rogoň – Janáč, Fábry, J. Ručkay.
HC DUKLA JIHLAVA: Brož – Štindl, Pohl, Suchánek, Vála, Kajínek, Štebih, Mareš, Pospíchal – Dostálek, Zeman, Čachotský – Anděl, Skořepa, Pekr – Harkabus, Osmík, Čermák – Půža, Hlinka, Jiránek.

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.