Šofér překročil rychlost, policisté zjistili, že před jízdou i pil

V pondělí 9. dubna tohoto roku jel před šestnáctou hodinou řidič s vozidlem značky BMW ve směru od Sušice a projížděl obcí Volšovy. Řidič při řízení vozidla překročil stanovenou rychlost a bylo naměřeno 60 km/h. Policisté z dopravního inspektorátu jej zastavili a podrobil se dechové zkoušce, kdy alkoholtester naměřil 2,03 a opakovaně 2,02 promile alkoholu. Jednapadesátiletý muž z obce na Plzni-severu byl převezen do zdravotnického zařízení v Sušici, kde se podrobil lékařskému vyšetření i odběru biologického materiálu.

Muž je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.