Invalida přijal o devět tisíc vyšší důchod, dopustil se podvodu

Policisté na obvodním oddělení v Sušici ukončili prověřování případu, kdy se jednalo o vyplacení vyšší částky důchodu. Ve zkráceném přípravném řízení převzal sdělení podezření z přečinu podvod devětatřicetiletý muž ze Sušicka. Dne šestnáctého března tohoto roku, při vyplácení invalidního důchodu pracovnice omylem vyplatila o devět tisíc korun vyšší částku. Muž se tímto obohatil, protože využil něčího omylu a způsobil tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.