Ševci se chtějí s fanoušky rozloučit s co nejlepším výsledkem

Ševce v pátek od 18:00 čeká poslední domácí zápas podzimní část FORTUNA:LIGY. A utkání to bude velmi zajímavé. Na zlínskou Letnou dorazí mistrovská Viktoria Plzeň. Zlínští by chtěli dát zapomenout na nevydařený duel s Jabloncem a s fanoušky se rozloučit úspěšně.

“Chceme se s věrnými fanoušky rozloučit důstojně a co nejlepším výsledkem. I když nám poslední zápas v Jablonci herně ani výsledkově vůbec nevyšel, věřím, že proti Plzni odehrajeme úplně jiné utkání a získáme před vlastním publikem nějaké body,” říká sportovní ředitel Zdeněk Grygera, který si je dobře vědom, že pro ševce to bude opět velmi náročný zápas.

“Zůstáváme pozitivní a pečlivě se připravujeme na poslední domácí zápas podzimu. Čeká nás velký soupeř, který letos kromě české ligy hraje také Ligu mistrů. Osobně si nemyslím, že by Plzeň nebyla ve formě. Třeba výborně zvládla těžké utkání v Moskvě. Výhra Viktorku nakopla. Soupeř má pořád velkou sílu, rozhodně nás nečeká jednoduché utkání,” hlásí Grygera.

Ševce stále trápí zranění útočníků. Do utkání nezasáhnout Poznar ani Železník. „V útoku teď máme trošku problémy, zbyly nám pouze dva hráči, takže moc na výběr není,“ přiznává hlavní trenér Michal Bílek. Ten je připraven do utkání postavit Beauguela, pro nějž to bude vzhledem k budoucímu angažmá v Plzni velmi pikantní duel. „Nebude to pro něj úplně jednoduché. Budu s ním ještě mluvit, ale počítám, že bude hrát,“ prozrazuje zlínský kouč. „Bogy může ukázat, jak je kvalitním hráčem, pokud se mu tedy utkání podaří.“

Kouč Zlína v zápase proti Plzní věří ve výhodu domácí prostředí. „Doma jsme v posledních zápasech s Karvinou, Spartou a Opavou předvedli dobré výkony. Věřím tomu, že na ně navážeme i s Plzní, kterou chceme potrápit,“ uvedl Bílek, jenž se ještě vrátil k poslednímu utkání v Jablonci. „Byl to první zápas, co jsme takhle vybouchli. Dostali jsme čtyři góly a zaslouženě prohráli. Sehráli jsme pravděpodobně nejméně zdařilé utkání v podzimní části.“

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.