Nezodpovědná řidička se střetla s projíždějícím vozem, byla opilá

V pondělí 12. listopadu 2018 s vozidlem značky Škoda Felicia jela řidička po Sušici. Dvacet minut po třiadvacáté hodině jela po ulici Smetanova a na křižovatce s hlavní ulicí Čsl. Armády odbočovala vpravo, kde vjela do protisměru a čelně narazila do projíždějícího vozidla značky Ford Fiesta.

Osmadvacetiletá místní žena se podrobila dechové zkoušce a přístroj naměřil 1,55 a opakovaně 1,47 promile alkoholu. Řidička utrpěla zranění a byla převezena k ošetření do zdravotnického zařízení, kde se podrobila i lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve. Policisté ženě zadrželi řidičský průkaz.

U řidičky vozidla Ford byla dechová zkouška s negativním výsledkem.

Odhadnutá hmotná škoda činí 60 tisíc korun.

Žena je podezřelá ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.