Search
Close this search box.

Nezodpovědná řidička se střetla s projíždějícím vozem, byla opilá

V pondělí 12. listopadu 2018 s vozidlem značky Škoda Felicia jela řidička po Sušici. Dvacet minut po třiadvacáté hodině jela po ulici Smetanova a na křižovatce s hlavní ulicí Čsl. Armády odbočovala vpravo, kde vjela do protisměru a čelně narazila do projíždějícího vozidla značky Ford Fiesta.

Osmadvacetiletá místní žena se podrobila dechové zkoušce a přístroj naměřil 1,55 a opakovaně 1,47 promile alkoholu. Řidička utrpěla zranění a byla převezena k ošetření do zdravotnického zařízení, kde se podrobila i lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve. Policisté ženě zadrželi řidičský průkaz.

U řidičky vozidla Ford byla dechová zkouška s negativním výsledkem.

Odhadnutá hmotná škoda činí 60 tisíc korun.

Žena je podezřelá ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient