Search
Close this search box.

Opilý řidič se proháněl Sušicí, policisté mu zadrželi řidičský průkaz

Policisté z obvodního oddělení kontrolovali v Sušici řidiče vozidla značky VW Passat.

Na Pražské ulici byl v pondělí 12. listopadu 2018 zastaven místní devětačtyřicetiletý muž, který projížděl směrem do centra města pětadvacet minut po jednadvacáté hodině. Muž se podrobil dechové zkoušce a přístroj naměřil 1,17 a opakovaně 1,09 promile alkoholu. Řidič souhlasil s lékařským vyšetřením i odběrem krve a byl převezen do místní nemocnice.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Policisté muži zadrželi řidičský průkaz.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient