Opilý řidič se proháněl Sušicí, policisté mu zadrželi řidičský průkaz

Policisté z obvodního oddělení kontrolovali v Sušici řidiče vozidla značky VW Passat.

Na Pražské ulici byl v pondělí 12. listopadu 2018 zastaven místní devětačtyřicetiletý muž, který projížděl směrem do centra města pětadvacet minut po jednadvacáté hodině. Muž se podrobil dechové zkoušce a přístroj naměřil 1,17 a opakovaně 1,09 promile alkoholu. Řidič souhlasil s lékařským vyšetřením i odběrem krve a byl převezen do místní nemocnice.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Policisté muži zadrželi řidičský průkaz.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.