Search
Close this search box.

Nejdřív ženu znásilnil, pak jí vyhrožoval utopením v kyselině

Policistům se povedlo dopadnout velmi nebezpečného muže, který na konci června v Hradci Králové znásilnil 36 letou ženu.

31 letý muž si na svou známou počkal před jejím bytem. Tam jí fyzicky napadl, zatáhl do bytu a surově znásilnil. Tím to však pro tuto ženu neskončilo. Muž sice uprchl do ciziny, ale přes sociální sítě jí vyhrožoval, že pokud to ohlásí na policii, znovu jí znásilní a navíc jí vykoupe v kyselině.
„Žena při znásilnění utrpěla kromě psychické újmy mnohačetné pohmožděniny a škrábance po celém těle,“ konstatovala mluvčí policie Iva Kormošová.

Kriminalisté za účasti zásahové jednotky dopadli muže tento týden na pardubickém nádraží, když se vracel ze zahraničí. Muž se přiznal k výhružkám, ale ke znasilnění ne. „Policisté ho obvinili ze zvlášť závažného zločinu znásilnění, ze zločinu vydírání a přečinu nebezpečné vyhrožování. Soudce akceptoval navrženou vazbu. Muži hrozí až 10 let odnětí svobody,“ uzavřela Kormošová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient