Muže okradla pětičlenná skupina, pomozte najít zloděje

Policisté obvodního oddělení Kladno nyní prošetřují případ krádeže a pátrají po pachatelích, kteří se tohoto skutku dopustili.

Dne 30. října 2018 kolem dvacáté třetí hodiny skupina pěti osob obestoupila před Sítenským mostem na autobusové zastávce muže, který zde vyčkával na příjezd autobusu MHD. Jeden muž z této skupiny sáhl poškozenému do kapsy, odkud mu odcizil černou pánskou peněženku. Obsahem peněženky byla finanční hotovost, osobní doklady, platební karta, dvě sim karty a další drobné písemnosti a věci.

Pachatel tímto jednáním způsobil šestatřicetiletému muži cizí státní příslušnosti škodu ve výši necelých 4 000,-Kč.

Policisté po podezřelých pachatelích pátrají a případ prošetřují jako podezření z trestných činů krádeže a neoprávněné opatření, padělání a pozměňování platebního prostředku, směnek a cenných papírů.

Kladenská policie vyzývá občany, kteří v inkriminovanou dobu kolem 23.00 hodin poblíž autobusové zastávky před Sítenským mostem a nebo v okolí Sítenského mostu mohli spatřit podezřelou skupinku těchto pěti osob v úterý 30. října 2018, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158 a svými poznatky dopomohli k dopadení pachatelů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient