Muž se dožadoval ubytování, hlídka ho vykázala

S mužem, který se v úterý 6. března večer dožadoval ubytování ve sportovní hale TJ Lokomotivy Krnov v Bruntálské ulici a když mu nebylo vyhověno, odmítal odejít, si nevěděli rady zdejší trenéři a tak přivolali městskou policii. Hlídka třiašedesátiletého otravu z haly vykázala. Jeho potřeba ale někde přespat byla tak velká, že se s ním strážníci setkali po dvou hodinách ještě jednou. To když je o příjezd k ní domů požádala obyvatelka rodinného domu na opačném konci města, v ulici M. Švabinského. Uvedla, že na domovní zvonek neustále zvoní nějaký muž s holí a dožaduje se ubytování. Hlídka muži vysvětlila, že se jedná o rodinný dům a ne ubytovnu a doporučila mu domluvit si nocleh v Armádě spásy. Nato si muž přivolal taxík a odjel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.