Moravskoslezský kraj rozdal prestižní ceny Spokojený zákazník

(Aktualizováno před )

Sedmnáctý ročník ceny Spokojený zákazník Moravskoslezského kraje, kterou vyhlásilo Sdružení českých spotřebitelů, má svoje vítěze. Záštitu nad soutěží převzal moravskoslezský hejtman Ivo Vondrák. Ceny vítězným podnikatelům dnes na krajském úřadu v Ostravě předal náměstek hejtmana pro regionální rozvoj a cestovní ruch Jan Krkoška.

Prestižní ocenění se vítězům uděluje na dva roky. Potvrzuje, že firma, která ho získala, trvale poskytuje služby v souladu s očekáváním spotřebitele. Moravskoslezský kraj projekt finančně podporuje.

„Obchodních nabídek stále přibývá. Mnohdy bývá obtížné se na trhu ve všech těch firmách a společnostech zorientovat. Ocenění, které má v našem kraji už sedmnáctiletou tradici, může být zákazníkům zárukou, že budou s nákupem nebo zaplacenou službou spokojení. Pro podnikatele pak, že svůj byznys dělají dobře. Poctivé a seriózní společnosti si proto ocenění a podporu určitě zaslouží. Rozvoj podnikání je jednou z priorit kraje, a proto podporujeme i soutěž, která na kvalitní produkty či služby upozorní,“ uvedl hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák.

Ceny Spokojený zákazník Moravskoslezského kraje dnes třinácti podnikatelům předal náměstek hejtmana pro regionální rozvoj a cestovní ruch Jan Krkoška. „Důvěra a spokojenost spotřebitelů s produkty a se službami je známkou úrovně hospodářské a sociální soudržnosti v regionu. Jsem proto rád, že firem, které by splnily podmínky k získání ceny Spokojený zákazník v Moravskoslezském kraji, je hodně, a že odborná komise měla i tentokrát těžký výběr,“ řekl náměstek hejtmana Jan Krkoška.

Ocenění podnikatelé:
Lenka Fojtíková, Hodslavice, Květinářství Květinka
Petr Slavkovský, Vrbno pod Pradědem, Sklárna Jakub – výroba historického skla
next SALE s.r.o., Třinec, Wilsoor online store – módní značka
Maso V+W, s.r.o., Krnov, Václav Warisch – maso uzeniny
Jaroslava Trzaskaliková, Karviná-Nové Město, STUDIO J.T. pedikúra, ortonyxie – rovnání nehtů, nehtové špony
Moisha Wings s.r.o., Třinec, MOISHA – český výrobce šátků na nošení dětí a nosítek
Stanislav Šimeček, Bolatice, Šimeček – Krby a kachlová kamna
Ing. Jana Vařáková, Bílovec, Knihkupectví Monami – přátelské knihkupectví s kavárnou
Dagmar Kravcová, Město Albrechtice, BARVY LAKY Dagmar
FRONT SECURITY s.r.o., Ostrava-Hrabůvka
Jan Kelar, Klimkovice, Jan Kelar první míza
Josef Kozák – TOUR, Dolní Benešov, CK KOZAK TOUR
Na vínko s.r.o., Ostrava-Poruba, Prodej vína

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz