Moravskoslezský kraj rozdal prestižní ceny Spokojený zákazník

Sedmnáctý ročník ceny Spokojený zákazník Moravskoslezského kraje, kterou vyhlásilo Sdružení českých spotřebitelů, má svoje vítěze. Záštitu nad soutěží převzal moravskoslezský hejtman Ivo Vondrák. Ceny vítězným podnikatelům dnes na krajském úřadu v Ostravě předal náměstek hejtmana pro regionální rozvoj a cestovní ruch Jan Krkoška.

Prestižní ocenění se vítězům uděluje na dva roky. Potvrzuje, že firma, která ho získala, trvale poskytuje služby v souladu s očekáváním spotřebitele. Moravskoslezský kraj projekt finančně podporuje.

„Obchodních nabídek stále přibývá. Mnohdy bývá obtížné se na trhu ve všech těch firmách a společnostech zorientovat. Ocenění, které má v našem kraji už sedmnáctiletou tradici, může být zákazníkům zárukou, že budou s nákupem nebo zaplacenou službou spokojení. Pro podnikatele pak, že svůj byznys dělají dobře. Poctivé a seriózní společnosti si proto ocenění a podporu určitě zaslouží. Rozvoj podnikání je jednou z priorit kraje, a proto podporujeme i soutěž, která na kvalitní produkty či služby upozorní,“ uvedl hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák.

Ceny Spokojený zákazník Moravskoslezského kraje dnes třinácti podnikatelům předal náměstek hejtmana pro regionální rozvoj a cestovní ruch Jan Krkoška. „Důvěra a spokojenost spotřebitelů s produkty a se službami je známkou úrovně hospodářské a sociální soudržnosti v regionu. Jsem proto rád, že firem, které by splnily podmínky k získání ceny Spokojený zákazník v Moravskoslezském kraji, je hodně, a že odborná komise měla i tentokrát těžký výběr,“ řekl náměstek hejtmana Jan Krkoška.

Ocenění podnikatelé:
Lenka Fojtíková, Hodslavice, Květinářství Květinka
Petr Slavkovský, Vrbno pod Pradědem, Sklárna Jakub – výroba historického skla
next SALE s.r.o., Třinec, Wilsoor online store – módní značka
Maso V+W, s.r.o., Krnov, Václav Warisch – maso uzeniny
Jaroslava Trzaskaliková, Karviná-Nové Město, STUDIO J.T. pedikúra, ortonyxie – rovnání nehtů, nehtové špony
Moisha Wings s.r.o., Třinec, MOISHA – český výrobce šátků na nošení dětí a nosítek
Stanislav Šimeček, Bolatice, Šimeček – Krby a kachlová kamna
Ing. Jana Vařáková, Bílovec, Knihkupectví Monami – přátelské knihkupectví s kavárnou
Dagmar Kravcová, Město Albrechtice, BARVY LAKY Dagmar
FRONT SECURITY s.r.o., Ostrava-Hrabůvka
Jan Kelar, Klimkovice, Jan Kelar první míza
Josef Kozák – TOUR, Dolní Benešov, CK KOZAK TOUR
Na vínko s.r.o., Ostrava-Poruba, Prodej vína

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.