Mladí medvědi dotahovali na Krumlov, nakonec ale podlehli

V sobotu 1. prosince cestovali svěřenci Richarda Adama do Českého Krumlova. Domácí vyhráli úvodní třetinu těsně 1:0. Ve druhé třetině se sice hosté dokázali prosadit, ale pouze jednou, naopak domácí skórovali dvakrát. Junioři Pelhřimova se v poslední dvacetiminutovce vždy dostali na dostřel, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Svému soupeři tak podlehli 3:5. Dva body za gól a asistenci si v zápase připsal Filip Křišta.

Český Krumlov – Pelhřimov 5:3

Branky a nahrávky: 12. Hakl (Fučík, Řepa), 25. Fučík (Hakl), 36. Řepa, 53. Řepa (Hakl, Lochmann), 60. Hakl (Lochmann) – 36. Doležal (Březina, Křišta), 44. Winkler (Vaněk, Brož), 55. Křišta (Augusta). Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 64. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3.
CKR: Kalista – Kozák, Lochmann, Klíma, Dvořák, Šulista – Král, Lefan, Lamač, Hanák, Řepa, Hakl, Lakomý, J. Korytar, P. Korytar, Fučík, Papoušek.
PEL: Krejčí – Kratochvíl, Křišta, Brož, Winkler, Sapík, Nosek – Doležal, Kochrda, Machovský – Augusta, Březina, Buzek – Vaněk, Martinů.

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového