Integrovaná střední škola technická ve Vysokém Mýtě má novou ředitelku

Rada Pardubického kraje na svém posledním jednání jmenovala na základě doporučení výběrové komise novou ředitelku Integrované střední školy technické ve Vysokém Mýtě. Stala se jí Jitka Jiskrová.

Ta v současné chvíli ukončuje pracovní poměr na stávajícím pracovišti. Školu prozatím vede zástupkyně ředitele Iva Suchánková. „Rád bych popřál nové paní ředitelce mnoho úspěchů, dobré výsledky žáků, naplněnost školy a také spokojené pedagogy,“ řekl Bohumil Bernášek, radní pro školství.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.