Search
Close this search box.

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz

Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí.
Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Hledání spolehlivého a cenově dostupného dodavatele zlata se v dnešní době stává pro mnohé investory klíčovou otázkou. V kontextu rostoucích cen zlata, které během posledních týdnů přinesly investorům významné výnosy a s očekáváním dalšího růstu cen, se stává investice do fyzického zlata stále atraktivnější.

V České republice, kde žádná mincovna nevyrábí zlato ve formě cihel nebo slitků, je výběr správného prodejce zvláště důležitý. Hlavním zdrojem fyzického zlata jsou švýcarské rafinérie, jejichž cihly a slitky jsou k dostání u různých distributorů. Avšak, jak je známo, ceny stejných slitků se u různých prodejců mohou značně lišit.

Vzhledem k těmto skutečnostem se jako spolehlivá a cenově příznivá možnost jeví prodejce zlata, jehož adresu a výhodnost nabídky představuje článek. Díky nízkým cenám a vysokým skladovým zásobám přitahuje tento tradiční prodejce nové zájemce, což je potvrzeno i umístěním na prvním místě v loňském srovnání finančních produktů.

V souvislosti s tím, že konzervativní investicí do zlata je především nákup fyzického zlata ve formě cihel nebo mincí, je důležité zdůraznit varování před alternativními formami investic, jako jsou virtuální zlato nebo akcie zlatých dolů. Tyto formy mohou přinést zvýšené riziko a nejsou doporučovány jako způsob, jak bezpečně uložit finanční prostředky.

V době, kdy se cena zlata vyvíjí pozitivně a očekává se její další růst, je výběr ověřeného a cenově výhodného prodejce, který umožňuje přímou investici do fyzického zlata, klíčem k úspěšné a bezpečné investici.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient