Florbalisté Králova Dvora porazili Prahu a postoupili v poháru

Po nedělní porážce v lize nebyl čas na nějaké přehnané „foukání bebíčka“. Hned v úterý totiž následoval zápas 3. kola Poháru ČP proti pražskému diviznímu celku Bučis Team. Ten má vysoké ambice do budoucna. Nejviditelnějším jejich potvrzením je šéf střídačky – dlouholetý trenér elitních Střešovic a Mladé Boleslavi Jan Zahálka.

Utkání začalo vzpomínkou na neděli – hned první střela soupeře se ujala. Na vyrovnání se borci T.B.C. nadřeli, domácí byli ještě plní sil. Až na konci první části srovnal kapitán Horký. Králodvorští působili vyzrálejším, zkušenějším dojmem. Mladý Bučis Team sázel na dravý, „hladový“ herní projev. Nebezpečná útočná hra ale nebyla podpořena adekvátní kvalitou v obraně.

Ještě jednou šli Pražané do vedení, když využili početní převahy po vyloučení Kováříka za blokování hole. Pak se už projevila kvalitativní převaha a lepší kondice Králodvorských, kteří postupně otočili skóre. Při závěrečné ofenzívě domácích podržel T.B.C. gólman Kohout.

FC Bučis Team – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 3:6 (1:1, 1:3, 1:2)

branky (asistence) T.B.C.: 18:39 Karel Horký (Marek Sluka), 33:33 Michal Nový (Jan Olšiak), 35:37 Jáchym Syrovátko (Patrik Kovářík), 39:08 Tomáš Fait (Martin Štěpnička), 46:58 Martin Štěpnička (Tomáš Fait), 57:11 Matěj Kodl (Jan Petrmichl)

vyloučení: 1:1, využití: 1:0

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.