Search
Close this search box.

Dva muži se poprali v Ostrově, jeden poté vylomil dopravní značku z chodníku

Policisté z Ostrova sdělili 20letému a 25letému muži z Karlovarska podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Protiprávního jednání se měli muži z Karlovarska dopustit ke konci měsíce únor 2018. Ve večerních hodinách na autobusové zastávce v Ostrově se měli muži pod vlivem alkoholu po předchozí slovní rozepři týkající se drog navzájem fyzicky napadnout. Po napadení měl 20 letý muž odjet z místa osobním automobilem. Na místě zůstal zraněný 25 letý mladík. Ten měl v důsledku napadení podlitiny v oblasti obličeje a zranění si vyžádalo lékařské ošetření v nemocnici. Starší z mužů ve výtržnosti pokračoval. Před příjezdem zdravotnické záchranné služby vylomil z chodníku dopravní značku, kterou odnesl k autobusové zastávce, kde ji měl hodit na chodník.

Tímto jednáním způsobil městu Ostrov škodu ve výši téměř 3 tisíce korun. V případě prokázání viny hrozí oběma podezřelým mužům trest odnětí svobody až na dvě léta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient