Beroun získal osvědčení za třídění odpadu

Obyvatelé v roce 2017 vytřídilo celkem 2 547,4 tun odpadu. Město tak do rozpočtu získalo 2 704 830 Kč. Díky rozvoji a provozu tříděného sběru a recyklace tak Beroun ve spolupráci se společností EKO- KOM přispěl k zlepšení životního prostředí. Za úsporu 2726,5 tun emisí CO2 ekv. a energie ve výši 47 724 413 MJ získalo město Beroun osvědčení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.