Search
Close this search box.

Benešov již zná nejlepší fotbalisty za rok 2017

U příležitosti vyhlášení Next Car fotbalisty SK Benešov 2017 a oslavy 105. výročí od založení benešovského fotbalového klubu (1913 – 2018) se v Kulturním domě Karlov sešlo v úterý 6. března mnoho fotbalových hráčů, trenérů i fanoušků. Do Benešova však zavítali i Antonín Panenka, Josef Chovanec a Stanislav Vlček.
Nadějným hráčům pak kromě fotbalových legend předávala ceny i hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová, místostarosta Benešova Jiří Švadlena, zástupce Kulturního a informačního centra Benešov Pavel Dvořák, ředitel Městských sportovních zařízení Petr Kotouč, Stanislav Tkadlec (T4F, manažer PR) a Jakub Charvát (T4F specialista prodeje).
Celou slavnostní akcí prováděl fotbalový komentátor a člen Redakce sportu ČT David Kozohorský. Ten v úvodu večera věnovanému benešovskému fotbalu významně poděkoval Janu Sládkovi, který stál za klubem od roku 1999 a jeho společnost Sládek group a.s. byla generálním partnerem klubu po dlouhých 18 let.
Následně byly představeny nové dresy klubu SK Benešov, které byly hosty společně pokřtěny, a to minerální vodou Ondrášovka.
Na řadu pak přišli mladí fotbalisté, kteří obdrželi ocenění nejlepším hráčům SK Benešov od U6 až po A tým za rok 2017. Na podium byli pozvaní: Daniel Plachý, Matyáš Mach, Alex Fulín, Adam Stejskal, Ivo Novák, Martin Bursík, Daniel Vaněček, Marek Tesáček, Jaroslav Jíra, Matěj Stejskal, Ladislav Dufek, Tomáš Meszároš, Martin Štrajt, Petr Hampl. Nejlepší hráč A týmu Pavel Čapek převzal ocenění z rukou Tomáše Tlamichy, zástupce firmy NEXT Car.
V druhé polovině slavnostní akce pozval moderátor na pódium ředitele OK Pointu a Broker Consulting Jakuba Novotného a Jana Macha, kterým položil otázku: „Proč jste se rozhodli připojit k podpoře SK Benešov?“ „Stejně jako mládež potřebuje stabilitu jak ekonomickou, tak i sportovní, tak i my chceme pomáhat jak finančně, tak materiálně na stejné cestě pro dobrý život naší mladé generace,“ odpověděl Jakub Novotný. Jan Mach ho doplnil: „Jsem Benešák a vidím, že se teď za několik let konečně rozjela dříve zanedbávaná infrastruktura sportovišť, tak i já chci podpořit sportování mladé generace.“
O hudební doprovod se postarala kapela NOC a Štěpán Kojan.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient