
Pracovní místa na dráze musí být zachována, zní z pardubického kraje
Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický a náměstek pro oblast dopravy Michal Kortyš jednali s novým generálním ředitelem Českých drah Miroslavem Kupcem a dalšími představiteli společnosti. Ti zástupce kraje seznámili s dalšími záměry národního dopravce, a to jak obecně, tak především se zaměřením na region. Kraj v současné době jedná o smlouvě na zajištění železniční dopravní obslužnosti na příštích deset let. „Vzhledem k tomu, že došlo k poměrně velkým změnám ve struktuře národního dopravce po nástupu nové vlády, tak mne zajímalo, jak bude tato organizace fungovat dál, a zda nebyl její chod paralyzován, a to i vzhledem k probíhajícím jednáním











