Plzeňská nemocnice se studentům představila jako možný budoucí zaměstnavatel

FN Plzeň prezentovala studentům současným i budoucím možnosti jejich profesní kariéry v ošetřovatelství ve středu 3. října na Dni s Fakultou zdravotnických studií Západočeské univerzity. Studentům byla představena fakultní nemocnice nejen jako partner ve vzdělávání, ale zejména jako možný budoucí zaměstnavatel. Vedoucí oddělení personálního řízení a organizace Ing. Dominika Žornová uvedla: „Den s Fakultou zdravotnických studií ZČU je pro naši nemocnici příležitostí oslovit potenciální zaměstnance ve všech oborech, které se na fakultě vyučují. Spolupráce FN Plzeň s touto fakultou je dlouhodobá a na vysoké úrovni. Do naší nemocnice přicházejí absolventi s vynikajícími znalostmi v daném oboru.“

Fakulta zdravotnických studií ZČU nabízí studium v těchto studijních programech:

Ošetřovatelství (bakalářský studijní obor Všeobecná sestra)

Ošetřovatelství, navazující magisterský studijní program pro sestry (obory Ošetřovatelská péče v chirurgických i v interních oborech)

Porodní asistence (bakalářský studijní obor Porodní asistentka)

Specializace ve zdravotnictví (bakalářské studijní obory Fyzioterapie, Ergoterapie, Radiologický asistent, Zdravotnický záchranář, Ortotik-protetik, Zdravotní laborant)

Veřejné zdravotnictví (bakalářský studijní obor Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak