
O turistickou známku s lebkou je velký zájem
Muzeum patologie Slezské nemocnice v Opavě před rokem nechalo vyrobit vlastní turistickou známku. Dřevěné kolečko s lebkou si z nemocnice odneslo téměř tři sta návštěvníků. Od letošního roku má unikátní muzeum vlastní turistickou nálepku. S nápadem vyrobit turistickou známku přišla primářka Oddělení patologické anatomie Slezské nemocnice v Opavě MUDr. Eva Sehnálková. „Turistika je mým koníčkem. Doma máme přes 150 turistických známek z různých míst České republiky. Když jsem zjistila, že svoji známku má i muzeum traktorů, muzeum řeznictví, muzeum vidlí, tak jsem si řekla proč to také nezkusit,“ vzpomněla na rok 2015, kdy byla veřejnosti zpřístupněna expozice muzea, primářka











