Ani na domácím hřišti se buštěhradským fotbalistům nedařilo

V 8. kole se buštěhradskému týmu nepovedlo bodovat. V domácím zápase tentokrát přivítali organizovaně hrající tým Pozdně. První poločas sice ukázal vyrovnanou hru, ba i v některých pasážích lepší hru domácího celku, ale po chybách se do vedení 2:0 dostali hosté z Pozdně. Do druhého poločasu vstoupili domácí velmi špatně a po další hrubé chybě prohrávali již o tři branky. Snížit se povedlo z penalty střídajícímu Rudoleckému. Bohužel další dvě branky opět vstřelili hosté, kteří hráli již do otevřené obrany domácího celku. Konečnou podobu výsledku zařídil domácí Kurajský. Buštěhrad – Pozdeň 2 – 5.

Sestava: Hroneš (Rohla). Kurajský, Musel, Dušek (Kolář) – Falc, Výborný (Housa), Roztočil Matyáš, Valter (Rudolecký) – Jindra (Roztočil Dominik), Vávra

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.