Ani na domácím hřišti se buštěhradským fotbalistům nedařilo

V 8. kole se buštěhradskému týmu nepovedlo bodovat. V domácím zápase tentokrát přivítali organizovaně hrající tým Pozdně. První poločas sice ukázal vyrovnanou hru, ba i v některých pasážích lepší hru domácího celku, ale po chybách se do vedení 2:0 dostali hosté z Pozdně. Do druhého poločasu vstoupili domácí velmi špatně a po další hrubé chybě prohrávali již o tři branky. Snížit se povedlo z penalty střídajícímu Rudoleckému. Bohužel další dvě branky opět vstřelili hosté, kteří hráli již do otevřené obrany domácího celku. Konečnou podobu výsledku zařídil domácí Kurajský. Buštěhrad – Pozdeň 2 – 5.

Sestava: Hroneš (Rohla). Kurajský, Musel, Dušek (Kolář) – Falc, Výborný (Housa), Roztočil Matyáš, Valter (Rudolecký) – Jindra (Roztočil Dominik), Vávra