Po vítězství v Náchodě si kladenští Kanonýři poradili s týmem Karlových Varů.

Florbalisté elitního týmu Kanonýrů se po sérii nevýrazných výkonů výsledkově zvedají a vyhráli dvakrát po sobě.
KANONÝŘI KLADNO – FB HURRICAN KARLOVY VARY
8:5 (2:0, 4:2, 2:3)

„Až na polevení na začátku třetí třetiny můžeme být se zápasem spokojeni,“ hodnotil bezprostředně po utkání brankář Kanonýrů Oskar Blaha. Kladenští florbalisté skutečně měli dvě třetiny utkání jednoznačně ve své moci, poté se Karlovarští dotáhli na rozdíl dvou branek a třetí třetina byla ve znamení mírné nervozity.

Pasáž, kdy florbalisté Karlových Varů začali dotahovat skóre zápasu, byla jedinou kaňkou na jinak velmi solidním výkonu Kanonýrů a jejich zaslouženém vítězství. „Podali jsme dobrý týmový výkon, který byl nakonec odměněn třemi body,“ oceňuje maskovaný vládce kladenského brankoviště.

Po přesvědčivém vítězství nad týmem z lázeňského města mají v této sezoně kladenští borci na svém kontě už čtyři vítězství. „Sám jsem velice rád za mou první výhru v dresu Kanonýrů,“ připomíná Blaha fakt, že při předchozích třech úspěších nefiguroval v zahajovací sestavě svého celku.

Sestava Kanonýrů:
Blaha (Horáček)
Přívara, Černý, Tyl, Riebauer, Louvar
Kalina, Richtr, Hartman, Teslík, Nushart
Sachr, Cvrček, Pfaur, Chvojka, Pecha
Pertlík, Bednář, Štechmüller

Branky a asistence Kanonýrů:
16:01 David Sachr (Vojtěch Pfaur), 16:12 Miloš Tyl (Jan Louvar), 31:13 Miloš Tyl (Jakub Černý), 34:10 Miloš Tyl (Dušan Přívara), 34:31 Miloš Tyl (Jan Louvar), 36:08 Tomáš Nushart (Kryštof Hartman), 51:45 Jan Louvar (Ondřej Riebauer), 59:49 Jan Louvar (Miloš Tyl)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.