Search
Close this search box.

Po vítězství v Náchodě si kladenští Kanonýři poradili s týmem Karlových Varů.

Florbalisté elitního týmu Kanonýrů se po sérii nevýrazných výkonů výsledkově zvedají a vyhráli dvakrát po sobě.
KANONÝŘI KLADNO – FB HURRICAN KARLOVY VARY
8:5 (2:0, 4:2, 2:3)

„Až na polevení na začátku třetí třetiny můžeme být se zápasem spokojeni,“ hodnotil bezprostředně po utkání brankář Kanonýrů Oskar Blaha. Kladenští florbalisté skutečně měli dvě třetiny utkání jednoznačně ve své moci, poté se Karlovarští dotáhli na rozdíl dvou branek a třetí třetina byla ve znamení mírné nervozity.

Pasáž, kdy florbalisté Karlových Varů začali dotahovat skóre zápasu, byla jedinou kaňkou na jinak velmi solidním výkonu Kanonýrů a jejich zaslouženém vítězství. „Podali jsme dobrý týmový výkon, který byl nakonec odměněn třemi body,“ oceňuje maskovaný vládce kladenského brankoviště.

Po přesvědčivém vítězství nad týmem z lázeňského města mají v této sezoně kladenští borci na svém kontě už čtyři vítězství. „Sám jsem velice rád za mou první výhru v dresu Kanonýrů,“ připomíná Blaha fakt, že při předchozích třech úspěších nefiguroval v zahajovací sestavě svého celku.

Sestava Kanonýrů:
Blaha (Horáček)
Přívara, Černý, Tyl, Riebauer, Louvar
Kalina, Richtr, Hartman, Teslík, Nushart
Sachr, Cvrček, Pfaur, Chvojka, Pecha
Pertlík, Bednář, Štechmüller

Branky a asistence Kanonýrů:
16:01 David Sachr (Vojtěch Pfaur), 16:12 Miloš Tyl (Jan Louvar), 31:13 Miloš Tyl (Jakub Černý), 34:10 Miloš Tyl (Dušan Přívara), 34:31 Miloš Tyl (Jan Louvar), 36:08 Tomáš Nushart (Kryštof Hartman), 51:45 Jan Louvar (Ondřej Riebauer), 59:49 Jan Louvar (Miloš Tyl)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient