Od nuly až k portfoliu za 2,4 miliardy Kč. Spilberk slaví 10 let. Brno 18. června 2026 (PROTEXT) – I

Investiční skupina Spilberk oslavila v polovině června desetileté výročí. Slavnostní setkání se konalo v prostorách hradu Špilberk a přilákalo klienty, obchodní partnery i členy interního týmu společnosti.

Skupina vznikla z individuálních developerských zakázek a postupně se transformovala v integrovanou investiční platformu. V roce 2016 Spilberk založil fond Spilberk SICAV, který dnes tvoří součást jeho produktového portfolia.

Mezi klíčová aktiva skupiny patří značky Urbanblok, RENT|BACK a BRIKK. Celková hodnota spravovaných aktiv (AUM) činí přibližně 2,4 miliardy korun.

Dlouhodobá strategie Spilberku kombinuje tradiční investice do nemovitostí s alternativními přístupy s cílem zajistit stabilní výnosy pro investory a současně řídit rizika. V uplynulém desetiletí skupina věnovala pozornost rozvoji produktů a služeb, které reagují na aktuální potřeby trhu a klientů.

Při oslavě vedení společnosti poděkovalo investorům a partnerům za dosavadní podporu a potvrdilo, že hodlá pokračovat v rozvoji aktivit a posilování portfolia i v nadcházejících letech.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient